راهنمای ثبت نام و ارسال مقالات به همایش

ضمن سپاس از حسن توجه اساتید، دانشجویان و کلیه پژوهشگران گرامی به شرکت در این همایش ملی، مستدعی است قبل از اقدام به ثبت نام و ارسال مقالات خود، توضیحات مندرج در این قسمت را به دقت مطالعه فرمایید.

پژوهشگران محترم، بایستی قبل از اقدام به ارسال مقالات خود، در سامانه ارسال مقالات همایش (کنترل پنل) ثبت نام نمایند. بدیهی است پس از ثبت نام، ارسال مقالات و مکاتبه با دبیرخانه صرفاً از طریق این سامانه قابل پیگیری خواهد بود. لذا خواهشمند است از ارسال مقالات خود به پست الکترونیک همایش جداً خودداری نمایید.

از آنجا که گواهی پذیرش مقالات صرفاً منطبق با اطلاعات مندرج شرکت­کنندگان در صفحه چکیده مقالات و نیز سامانه صادر می­شود لذا، پژوهشگران در هنگام ثبت نام و ارسال مقالات به صحت درج اسامی و ترتیب نویسندگان و همکاران خود دقت لازم را مبذول نمایند. بدیهی است عواقب ناشی از عدم توجه به این مهم در زمان تنظیم چکیده و یا اشتباه در بارگذاری اطلاعات در سامانه، متوجه شرکت‌کنندگان خواهد بود.

داوری و نیز پذیرش نهایی هر یک از مقالات، منوط به ارسال اصل مقاله (منطبق با دستورالعمل همایش) در سامانه ارسال مقالات همایش خواهد بود. ساختار و فرمت ارسال چکیده و اصل مقاله، از طریق تارنمای همایش قابل دریافت خواهد بود.

خواهشمند است از ارسال چکیده، به همایش خودداری نمایید زیرا چکیده و اصل مقالات به صورت همزمان داوری خواهند شد. لیک، در صورت تمایل پژوهشگران تنها «چکیده‌های مبسوط قابلیت ارسال و داوری را در فرایند داوری خواهند داشت.

لازم به توضیح است ارسال مقاله و شرکت در این همایش ملی بدون پرداخت هزینه (رایگان) خواهد بود و کلیه مقالات پذیرفته شده در پایگاه استنادی و اطلاعات علمی سیویلیکا و سایر پرتال های علمی به صورت تمام متن بنام نویسندگان و پژوهشگران محترم نمایه‌سازی خواهد شد.